Angielski i niemiecki dla dorosłych

Kursy językowe dla osób dorosłych: Wszyscy znamy korzyści płynące z nauki języków obcych ale czy na pewno? Podwyższanie swoich kwalifikacji zawodowych, wzrost szansy na awans oraz skuteczna komunikacja podczas zagranicznego urlopu lub służbowych wyjazdów to jeszcze nie wszystko. Nauka języków obcych to wiele więcej korzyści takich jak ćwiczenia mózgu i utrwalanie pamięci krótko i długotrwałej, polepszanie wielozadaniowości i zdolności koncentracji. Zatem zapraszamy na kurs j. angielskiego i niemieckiego prowadzonego z naciskiem na indywidualizacje procesu uczenia.

Program kursu:

Kurs intensywny: Zajęcia mogą odbywać się w systemie intensywnym wakacyjnym w wymiarze 3h dziennie w okresie miesięcznym (60h/ miesiąc) a jego koszt miesięczny to 1500zł.

Kurs w trybie ciągłym: zajęcia odbywają się raz w tygodniu 1,5h w bardzo małych grupach do 10 osób. Koszt za cały miesiąc 150zł.

Terminy kursów ustalane są indywidualnie z jego uczestnikami. Podejmujemy współpracę również z przedsiębiorstwami chętnymi do podwyższania wiedzy swoich pracowników.

Skip to content